Snežnice 6.2., 8.2. a 9.2.

| autor: Jarda

Ahoj všem, protože jsou ideální sněhové podmínky, tak se příští týden (Po - 6.2., St-8.2., Čt 9.2) místo lezení vypravíme do Jizerských hor. Sraz bude v 15:30 na autobusovém nádraží (pod vlakovým nádražím) u pokladny. V 15:45 nám jede autobus na Maliník. Každý účastník dostane půjčené sněžnice a vypravíme se zpět do Liberce. Konec výletu bude v Lidových sadech u konečné tramvaje. Půjčovné za sněžnice hradí oddíl. Každý z vás potřebuje peníze pouze na autobus na Maliník. S sebou potřebujete nabitý mobil, lyžařské hůlky (chodí se s nimi lépe) případně svačinu a pití. Konec předpokládám cca v 18:30. !!!! Každý potvrdí svoji účast SMS na číslo 737 383808 (kvůli zamluvení sněžnic) SMS bude obsahovat jméno, příjmení a den kdy půjdete!!!!   Horám a sněhu zdar Jarda :)

Šutr - sobota s Láďou

| autor: Jarda

Ahoj, v sobotu 7.1.2012 je možnopst vyrazit na Šutr s Láďou Ličíkem. Od 16:00 do 18:00 hod. Lezení je dobrovolené a každý si platí vstup sám. Láďa se vám bude věnovat. Prosím zájemce, aby se ozvali Láďovi na telefon: 728 533 897 nebo na email: licila@seznam.cz Lezení zdar.

ČHS 2012

| autor: Jarda

Ahoj, kdo by měl zájem o legitimaci ČHS je možné je objednat hromadně. Prosím zájemce o ovyplnění příhlášky (je v příloze) a přinesení poplatku 100,- pro členy do 18 let. Více o ČHS je možné zjistit na www.horosvaz.cz Přihlášky a peníze donést na nejbližšší trénink. Ahoj Jarda přihláška 2012  

Chytnout nebe za kšandy

| autor: Jarda

Ahoj, Česká televize má krásný film s Márou Holečkem s názvem Chytnout nebe za kšandy. Vřele doporučuji. Je možné ho najít na odkazu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10345402938-chytnout-nebe-za-ksandy/21147129618/ Ahoj Jarda

Poslední lezení x lezení v novém roce

| autor: Jarda

Ahoj, poslední lezení před Vánoci je ve středu 21.12.2012. Ve čtvrtek 22.12. je už zavřená hala. Uvidíme se první týden v lednu. Lezeni začíná 2.1. v pondělí. Ahoj Jarda

Vánoce

| autor: Jarda

Ahoj všem, přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2012. Dáša, Terka, Jarda, Michal, Láďa, Péca

Závodníci trička

| autor: Jarda

Prosíme závodníky aby si na závody vzali oddílová trička. Díky Jardo :)

Sobotka závody Informace

| autor: Jarda

Ahoj, posílám informace pro závodníky na sobotu. Kde se chce účastnit závodů, bude kontaktovat Dášu a nahlásí svojí účast telefonátem nebo SMS (tel.:773 501 580). Odjez je vlakem v 6:02 z vlakového nádraží v Liberci. Sraz v 5:50 u pokladny. Příjezd do Sobotky 8:05. Cena za jízdné bude rozpočítáno z hromadné jízdenky (cena pro 6 osob cca 800,. Kč zpáteční). Startovné je 100,- Každý závodník bude mít potvrzení od lékaře že je zdráv pro sportovní aktivitu. Věci s sebou: potvrzení od lékaře; kontakt na rodiče s datumem narození a ročník, peníze na dopravu a startovné a případně něco na  zub, bufet bude otevřený; boty na přezutí do haly; vybavení na lezení (sedák, botky, pohodlné oblečení), kdo nemá bude mu  půjčené z kroužku, pití; svačinu. Návrat zase vlakem v cca 19:25. V případě dotazů kontaktujte Dášu. Hodně zdaru Jarda

Závody Sobotka 26.11.

| autor: Jarda

Ahoj, v sobotu jsou závody v Sobotce. Účastníci, kteří mají zájem na závody vyrazit, musí mít s sebou potvrzení od lékaře, že jsou způsobilí k závodům. Podrobné informace ohledně odjezdu atd. budu na webu ve čtvrtek. Díky Jarda

17.11.2011 čtvrtek

| autor: Jarda

Ahoj, protože je ve čtvrtek státní svátek, lezení je zrušené. Ahoj Jarda